33 870 48 48 poniedziałek - piątek: 8-17 sobota: 8-13 goliat@good.mail.pl
Twój koszyk 0

Informacje o sklepie

z dnia

o firmie goliat o firmie goliat
Firma "Goliat" powstała w 1992 r. prowadząc działalność usługowo -handlową w branży motoryzacyjno - transportowej. W 1995 r. zostaliśmy włączeni do sieci sprzedaży Autoryzowanych Dealerów Fabryki Przyczep Niewiadów. W 1998 r. przenieśliśmy siedzibę firmy do nowo wybudowanego obiektu leżącego przy drodze krajowej 96 (Bielsko-Biała - Kraków), mieszczącego się w Andrychowie przy ul. Krakowskiej 117a. Nowy obiekt handlowy pozwolił na zwiększenie wielkości i jakości oferty handlowej co zaowocowało znacznym wzrostem liczby klientów i przyczyniło się do uzyskania wiodącej pozycji wśród Dealerów FP Niewiadów.
W związku z ciągłym rozwojem firmy w maju 2004 w dniu integracji Polski z Unią Europejską, uruchomiliśmy nowy obiekt handlowo - usługowy. Inwestycja ta pozwoliła nam na znaczne poszerzenie oferty handlowej i podpisanie nowych umów dealerskich z wiodącymi producentami przyczep: WIOLA, Thule Marka Brenderup, Sorelpol - marka Neptun.
W nowym salonie sprzedaży wyeksponowane zostały:
W dolnej kondygnacji salonu usytuowany jest profesjonalny serwis wyposażony w trzy stanowiska, na których wykonywane są:
 • przeglądy zerowe sprzedawanych przyczep
 • montaż dodatkowego wyposażenia
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oferowanych przyczep
 • montaż haków holowniczych
 • remonty i kompleksowa obsługa wszystkich przyczep.
Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty. 

 
 
Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:
 • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • umowę i zakupy dostaniesz do domu
Sprawdź!
PHU GOLIAT Grzegorz Bylica oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
 

Sprzedaż ratalna realizowana przez bank Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Orląt Lwowskich 1 zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Wrocław – Fabryczna we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000039887, NIP 657-008-22-74;
 
Na wiosnę 2005 r. przenieśliśmy na teren nowego obiektu wypożyczalnię przyczep, którą prowadzimy od 1992 r. W ofercie posiadamy ponad 40 przyczep o różnych wielkościach i przeznaczeniu.
facebook logo