Budujemy dla Was - zobaczcie krótki film ukazujący powstanie naszego nowego salonu!

W związku z dynamicznym rozwojem branży karawaningowej od 2021 roku budujemy dla naszych klientów nowy salon. Na ponad 1000 m2 tworzymy największe w Małopolsce Centrum Karawaningu e-kampery. Oprócz pełnej oferty produktów karawaningowych i usług serwisowych zaprezentujemy rozwiązania do przebudowy busów i vanów w campervany oraz nowe pojazdy kempingowe. Zapraszamy już teraz na otwarcie na przełomie roku 2022/23. 

 

 

 

     Goliat to firma rodzinna z 30 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej,  która od 15 lat zajmuje się karawaningiem. Podróżując po Europie zdobyliśmy duże doświadczenie użytkując i testując wiele kamperów, i przyczep kempingowych. Jesteśmy wielkimi entuzjastami  tej formy wypoczynku. Posiadamy autoryzacje marek : ALKO ,REIMO, HABA, KNOTT, THULE,TRUMA,WESTFALIA, BRINK, DOMETIC, TRUMA, GOK, NIEWIADÓW. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami REIMO, FRANKANA, HABA, AL-KO możemy  oferować pełen asortyment części i akcesoriów kempingowych wiodących marek: FIAMMA,THULE, THETFORD, CADAC, COMET, AL-KO, REICH, CAMP 4, WESTFIELD, LAFUMA, DUKDALF, ELGENA, GIMEX, SIKA.

     Z powodzeniem sprzedajemy te produkty pod marką e-kampery we własnym sklepie internetowym i innych serwisach aukcyjnych klientom z Polski i zagranicy. Prowadzimy także serwis kamperów i przyczep kempingowych. Wyposażymy pojazdy w ogrzewanie, klimatyzację DOMETIC, TRUMA, WEBASTO i THETFORD. Montujemy także markizy, bagażnik, haki, panele solarne i inne specjalistyczne wyposażenie. Nasz autoryzowany serwis ALKO , KNOTT  wykona wszelkie naprawy mechaniczne.